      Model: 5006-24BK LED Z-Lite
      Product Width: 4.75"
      Product Length: 3.75"
      Product Height: 24.0"
      Backplate Dimensions: 7"L x 4.75"W
      Total Bulbs: 2 (not included)
      Bulb: 2 x 12W - LED-Integrated
      Bulb Watt: 12W
      Dimmable: Yes
      Product Weight: 3lbs
      Reason to Buy from Us:
      1. No surprises or hidden fees.
      2. Safe payments via PayPal.
      3. 30 Day Money Back Guarantee.
      4. Real helpful humans on our support helpdesk!
      5. Tracking number for every order
      -65%
      Stylet 5006-24 Outdoor Wall Sconce 3.75 x" x 4.75" x 24" Sand Black Aluminum White Acrylic Dimmable 12W 2 LED-Integrated Line Voltage 120V for Porch, Patio, Garage, Garden, Exterior Lighting
      Product Information
      Shipping & Returns
      Description
      Our lighting fixtures are dimmable when compatible dimmer switch and dimmable bulbs connected.
          Product Overview:
          Model: 5006-24BK LED Z-Lite
          Product Width: 4.75"
          Product Length: 3.75"
          Product Height: 24.0"
          Total Bulbs: 2 (not included)
          Bulb: 2 x 12W - LED-Integrated
          Bulb Watt: 12W
          Dimmable: Yes
          Product Weight: 3lbs
          Reason to Buy from Us:
          2. Safe payments via PayPal.
          Stylet 5006-24 Outdoor Wall Sconce 3.75 x" x 4.75" x 24" Sand Black Aluminum White Acrylic Dimmable 12W 2 LED-Integrated Line Voltage 120V for Porch, Patio, Garage, Garden, Exterior Lighting | Kings Out Door Lighting